Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Příběh Ondřeje Buchtely, který ve dvaceti letech bojuje s nádorem na srdci, spojil hokejovou veřejnost napříč soutěžemi.

Poté, co Buchtelovi kamarádi založili transparentní účet na jeho léčbu, se na sociálních sítích spontánně rozjela nádherná akce.

Buchtelovi někdejší spoluhráči nabízejí v aukcích svoje hokejky, dresy či rukavice. Kdo si chce cenné předměty vydražit, stačí se jednoduše zapojit do improvizované aukce v komentářích.

Do výzvy na podporu benáteckého obránce se už zapojili třeba kladenský útočník Nicolas Hlava, talent Bostonu Jakub Lauko, naděje Philadelphie David Kaše, nová posila Sparty Tomáš Šmerha či slovenský forvard Marek Hovorka. Dále pak brankář Dominik Pavlát nebo střelec Roman Chlouba. Postupně se připojují další a další.

Jedním z prvních byl Jiří Průžek, Buchtelův parťák z Benátek nad Jizerou. Průžek bojoval s rakovinou v minulé sezoně, loni v létě mu doktoři našli nádor na varleti. Průžek se po operaci vrátil k hokeji a získal Cenu za oddanost hokeji nejen v Chance lize, ale také v Tipsport extralize.

„Jsou to smutné příběhy, ale jak to zvládl Jirka Průžek, tak věřím, že to zvládne i Ondra Buchtela,“ říká sportovní ředitel Benátek Jan Slivka.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV