Hokejka news

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

Hned zkraje nové sezony tradičně proběhne další velká náborová akce, jež má za cíl přilákat k hokeji další děti s jejich rodiči. Do sedmé edice Týdne hokeje, která proběhne od 23. do 29. září 2019, se tentokrát zapojí rekordní počet 153 klubů!

Dosud poslední, lednový Týden hokeje se konal napříč republikou ve 149 klubech a přilákal téměř 4 500 dětí. O tom, že popularita této akce dále roste, svědčí čtyři nově zapojené kluby – HC Teplice, HC Bruntál, HC Olomouc a HC Litvínov.

Sedmé pokračování odstartuje v pondělí 23. září na stadionech šestnácti klubů, potrvá pak až do neděle 29. září.

Konkrétní termíny náborových akcí v klubech »

Týden hokeje je primárně určen dětem ve věku od čtyř do osmi let, zapojit se ale mohou po domluvě s pořadateli mladší i starší zájemci. Kluby ve spolupráci s Českým hokejem znovu připravují pro děti spoustu her na ledě i mimo něj. Na malé účastníky čekají i věcné dárky a také dres českého národního týmu, který obdrží po registraci do projekdu Pojď hrát hokej.

Program je připravený i pro rodiče, kteří dostanou informace o tom, jak to v klubu chodí, jaké jsou výhody hokeje a jaký má přínos pro rozvoj jejich dítěte. Dále pak obdrží informace o příspěvku 1500 Kč na výstroj.

Ve třech klubech – Bruntálu, Studénce a Žamberku – se uskuteční tzv. suchá varianta Týdne hokeje. Program bude shodný jako na ostatních místech, proběhne však mimo led. Děti si tak s sebou místo helmy a bruslí vezmou sportovní oblečení.

Další informace týkající se prvních hokejových krůčků naleznete na webu projektu Pojď hrát hokej.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV