Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Chystáte se podpořit naše hokejisty na květnovém MS v dánské Kodani? Nebo o tom aspoň uvažujete? Možná vám při rozhodování pomůže něco, co tady ještě nebylo! Unikátní kompletní průvodce pro české fanoušky, který vám ukáže nejen krásy dánské metropole, ale také řadu užitečných rad! V sedmém díle jsme zavítali do spolku Čechů v dánské metropoli.

Do dánské metropole se můžete dopravit hned několika způsoby, jak jsme vám ukázali v prvním díle našeho seriálu. Teď už v Kodani jste a víte, že se jízda načerno nevyplácí a že nejideálnějším pomocníkem pro přepravu je jízdní kolo, čemuž jsme se věnovali ve druhém díle.

MS? Špičkový hokej a obří párty. Těšíme se, vzkazují Dánové »

Na kole můžete vyrazit i na některé z turistických lákadel, ta jsme si představili ve třetím díle. Náplň volného času mimo zápasy vám přiblížil čtvrtý díl. Chybět nesmí ani dobré jídlo a pití, jak jste mohli vidět v pátém díle. A jak to vypadá v Royal Aréně? Do té jsme nakoukli v šestém díle.

Dnes s našimi průvodci zavítáme do spolku Čechů v Kodani, který si nenechá ujít ani květnový šampionát. "Vždycky se na velkých sportovních akcích s českou účastí scházíme a fandíme," říká Lenka Zemanová. Spolek pořádá různé akce, má i svou hospodu Švejk. Více na vkodani.cz.

Dánové jsou podle jeho členů přátelští, tolerantní s dobrým smyslem pro humor, ale zároveň chladní a občas se v nich probudí Vikingové. Pít jako Dán? Ano, to platí, hlavně v pátek a sobotu, kdy je to v ulicích dost divoké a veselé. "Ale tady říkají piješ jako Švéd," zaznělo v anketě.

Při natáčení jsme spolupracovali jak s organizátory, tak i městem, díky čemuž jsme se s kamerou dostali do zajímavých míst včetně zákulisí arény. Věříme, že vám tento průvodce dá ucelený přehled o vaší cestě a pomůže při rozhodování, zda český národní tým na šampionátu podpořit.

Seriál připravil web Hokej.cz se společností eSports.cz ve spolupráci s BPA, Střída sport a CCM.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV