Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Ostře sledovanou postavou těchto dnů je trenér české hokejové reprezentace. S českým týmem bojuje na MS v Bratislavě, které sledují všichni hokejoví fanoušci. Program má tedy pořádně nabitý, starostí až nad hlavu.

Míříte do Bratislavy? Přečtěte si velký fanouškovský manuál! »

Přesto si udělal čas a přijal pozvání do Škoda jízdy. Provezl nás Bratislavou a za volantem prozradil pár informací o sobě i o národním týmu. Jaký je řidič, jaká je síla českého výběru, jak přemlouval Milana Gulaše, a měl by chuť v práci trenéra reprezentace pokračovat?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV