Hokejka news

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

Druhá nejvyšší soutěž se bude v příštích pěti sezonách hrát pod názvem CHANCE LIGA. Titulárním partnerem se stala společnost Chance, jedna z největších sázkových kanceláří v zemi.

„Soutěž získala na prestiži, její úroveň roste a návštěvnost patří mezi srovnatelnými evropskými ligami k nejvyšším,“ těší prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále. „Pokrok, kterého soutěž dosáhla, potvrzuje i spojení s významným partnerem. Velmi si vážíme toho, že naše spolupráce bude dlouhodobá a rozšiřuje prostor pro prezentaci ligy, stejně jako klubů, které v ní nastupují.“ 

První liga – tehdy ještě pod názvem WSM Liga – měla v uplynulé základní části vyšší průměr diváků na zápas (1 892) než slovenská Tipsport liga (1 837). V návštěvnosti mezi nižšími soutěžemi v Evropě byla na třetím místě: za švédskou Allsvenskan a německou DEL2.

Celkově byla 11. nejsledovanější hokejovou ligou v Evropě. Předčila nejen slovenskou nejvyšší soutěž, ale také elitní ligy ve Francii, Dánsku nebo v Norsku.

„Rozhodujícím faktorem pro spolupráci byla dlouhodobě vysoká kvalita soutěže. Chance se okolo hokeje pohybovala i v minulosti, a tak jsme mohli navázat na dřívější dobré zkušenosti. A pro naše klienty je hokej jedním z nejoblíbenějších sportů, proto nám dávalo smysl s ním spojit jméno,“ zdůvodňuje nové partnerství Roman Rypáček, ředitel CHANCE, a.s.

„Soutěž získala na prestiži a její úroveň roste."

V příštím ročníku by se návštěvnost CHANCE LIGY mohla ještě zvednout – za Kladno bude totiž hrát Jaromír Jágr, druhý nejproduktivnější hokejista v historii NHL.

Sázková společnost Chance byla založena v roce 1991 a patří mezi největší provozovatele kurzových sázek v České republice. Vedle kurzových sázek, provozovaných v kamenných pobočkách a na internetu, nabízí číselnou loterii Korunka nebo číselné hry Kostky a Poker. Od roku 2013 je součástí holdingu Tipsport.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV