Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Podcast 1.Liga, taky liga tak jako každé pondělí přináší novou epizodu, ve které rozebereme aktuální kauzy, změny v kádrech, vyhlídky pro play off a zářné výkony uplynulých dnů. A také jako vždy přinášíme exkluzivní rozhovor, tentokrát s největším adeptem na korunu krále střelců Chance ligy Ladislavem Bittnerem.

Mládežnická léta strávil v Liberci, dlouho mu trvalo, než se mezi muži v Benátkách výrazněji prosadil. Kvůli zranění dokonce chvíli hrával až 2. ligu ve Vrchlabí. Po přesunu do Třebíče, ostatně jako spousta dalších hráčů v městě UNESCO, pookřál. Loni trhal svá bodová i gólová maxima, která letos ještě překoná.

Gól dal letos už ze všech myslitelných pozic a nejen o svém střeleckém apetitu mluví v obsáhlém rozhovoru. Vzpomene na hrůzný moment ze zápasu proti Porubě, kdy po zásahu do krku nemohl dýchat, stejně ale dokázal zamést puk do branky. Připomeneme jeho hokejbalovou epizodu a také jeho dlouholetou spolupráci s parťákem Matějem Psotou, který na něj práskl nejednu pikantní zákulisní informaci.

Probereme také jeho volnočasové aktivity, tedy zálibu v otužování a také trénink psů, kterému se věnuje spolu s manželkou Martinou, se kterou pak obráží závody a spolu se svými jorkšíry zdolávají překážkové běhy. A dotkneme se i jeho vztahu s fanoušky v Třebíči, který je více než vřelý.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV