Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Chance liga se po Novém roce rozjížděla do vysokých obrátek, ze kterých ale v posledních dnech musela chtě nechtě slevit. Týmy padají do karantény a rozlosování a program poslední třetiny soutěže se mění každou minutou. Co se ale nemění, to je vydání nové epizody podcastu 1. Liga, taky liga, jejímž hostem byla fotografka Třebíče a Jihlavy Markéta Křížová.

Je jí teprve osmnáct let, hokej fotí pouhé čtyři roky, i tak si ale za svou skvělou práci vysloužila nominaci na hokejové mistrovství světa 2021 v Rize. A nejen to, dokonce dokázala zvítězit v soutěži Škoda Best Photo Contest v konkurenci mnohem zkušenějších a renomovaných světových fotografů. Slušný začátek kariéry.

Jinak je ale věrná Chance lize, už čtvrtým rokem pravidelně fotí zápasy pro Duklu Jihlava a od loňské sezony taky pro Třebíč. Na kterém prvoligovém zimáku jsou nejlepší podmínky pro fotografy a na jaké zádrhely na nich lze narazit? Z jakého místa se fotí nejlépe, kdo z hráčů je nejvděčnější objekt a kdo dělá při pohledu do objektivu největší opičky?

Samozřejmě nezapomeneme do detailů probrat MS v Rize, které bylo ovlivněno přísnými covidovými opatřeními. Které z nich fotografy ovlivnily nejvíce, co bylo zakázáno a jak Markéta stíhala účast na všech zápasech celého šampionátu? Jak se dozvěděla o vítězství ve zmíněné soutěži a jak sama ohodnotila svou vítěznou fotografii? A dá se prací hokejové fotografky opravdu uživit?

Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v aktuální epizodě s pořadovým číslem 60 ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV