Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Chance liga je těsně před svým vrcholem: Jihlava i Kladno si dopřávají nezvykle dlouhého odpočinku před finálovou sérií. Mezitím se událo několik změn na přestupovém poli. To a mimořádně dobré i nepovedené výkony play off shrne nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. A taky přináší druhou, neméně zajímavou část rozhovoru s gólmanem Tomášem Králem.

Není příliš obvyklé, aby čeští hokejisté trávili mládežnická léta v Norsku. Právě norský Lillehammer se na dva roky stal hokejovým útočištěm brankáře Tomáše Krále, který v tamějším sportovním centru naskakoval v juniorce a dostal se poprvé i k seniorskému hokeji.

Pak na dva a půl sezony přesídlil do Finska, kde sbíral další zkušenosti, potkal se s nynější hvězdou Nashvillu Juusem Sarosem a taky poznal Markuse Korkiakoskiho.

A byl to právě on, kdo finského šikulu přemluvil, aby se přesunul do Litoměřic. Slušný začátek možné kariéry skauta či agenta, žádné provize ale od Markuse nedostal.

Poté se řeč stočí na vášeň Tomáše k motorsportu, který dokonce nejednou sám okusil přímo za volantem, konkrétně v sérii Lamborghini Super Trofeo, tedy v nejsilnějších okruhových vozidlech. A dokonce mu sám ředitel této slovutné automobilky nabídl místo v jejich akademii. I když mu chvíli předtím málem práskl s telefonem. V sekci dotazů pak rozebereme, kdo ho vyhecoval k tomu, aby si nechal výstroj zbarvit do zlata.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV