Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Začátek nového týdne opět přináší novou epizodu podcastu 1. Liga, taky liga. Ta shrnuje aktuální novinky z profesního i soukromého života hráčů a vypichuje týmy, kterým se úvod sezony povedl a které naopak selhaly na všech frontách. V exkluzivním rozhovoru pak vyzpovídá prostějovské mladíky Petra Chlána a Kryštofa Ouřadu.

Bratranci Petr Chlán a Kryštof Ouřada jsou nerozlučná dvojka. Oba bydleli pár kilometrů od sebe, oba přes Teplice vyrazili do Chomutova a oba jedny ze svých prvních startů sbírali v Ústí nad Labem, jemuž je na hokej.cz věnovaný pondělní den.

A spolu se také před loňskou sezonou uhnízdili v jestřábím hnízdě.

V rozhovoru plném legrace vzpomínají na trenéra Vladimíra Růžičku i na své první góly mezi muži. Oba totiž skórovali jak ve své prvoligové, tak extraligové premiéře, což je dost velká rarita.

A také sypou z rukávu vtipné historky: třeba o nabořeném mantinelu od připitého rolbaře nebo o spadlé střeše na teplickém zimáku.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV