Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Velké překvapení čekalo na Jakuba Nakládala. Obránce reprezentace si zakoupil VIP balíček v hodnotě 5000 korun na virtuální zápas Česko vs. Slovensko, jeho součástí i doručení dárků od sponzorů a partnerů národního týmu od jiného současného nebo bývalého hráč reprezentace, a v tomto případě se do role Ježíška proměnil Nakládalův kamarád Petr Koukal.

Podívejte se, jak jejich setkání po dlouhé době proběhlo. Kdo koho víc překvapil? Proč Jakub Nakládal koupil VIP balíček? A proč si dárky nenechal? Fanoušci z Česka i Slovenska zkouší vyprodat virtuální Arénu Karla Guta a Jána Staršího.

Výnos z prodeje lístků na duel bývalých federálních partnerů půjde na charitativní projekty. Kromě VIP balíčku je možné koupit i klasické vstupenky za 55 korun. Koupit si je můžete ZDE.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV