Hokejka news

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

Populární tvůrce videí Pedro, kterého na YouTube odebírá téměř 900 tisíc lidí, je velkým hokejovým fanouškem. Chodí na extraligovou Plzeň a k hokeji vede i své děti.

Ve spolupráci s národním týmem proto před mistrovstvím světa připravil sérii zábavných videí.

Petr Florián alias Pedro se oblékl do výstroje a postavil se proti Jiřímu Sekáčovi. Závodili v rychlosti. A Pedro tuhle výzvu vyhrál!

Jak se ale ukáže na videu, Jirka Sekáč to měl oproti Pedrovi hodně ztížené :D „To bylo odfixlovaný tohleto," zlobil se naoko reprezentační útočník.

Jo a takhle dopadla Pedrova první Challenge s Patrikem Bartošákem ↓

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV