Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Oficiální aplikace Tipsport extraligy ledního hokeje přináší fanouškům nejdůležitější informace o svém oblíbeném týmu v přehledné formě. Tedy jak a kdy hraje, jakou má formu, na jakém místě v tabulce se nachází, nebo kdo je nejproduktivnějším hráčem týmu.

Každý fanda si může vybrat, zda bude chtít sledovat veškeré extraligové dění, nebo zda si v možnostech vybere pouze svůj oblíbený tým.

V aplikaci nechybí nejzajímavější články webu hokej.cz, stejně jako super videa důležitých událostí utkání. Ať už se jedná o góly, zákroky, hity nebo bitky. Samozřejmostí je rozpis již odehraných, ale také budoucích zápasů, včetně informací, jaký televizní kanál bude dané utkání vysílat.

Na vývoji aplikace se bude nadále pracovat.

Jedná se o PWA (progresivní webovou aplikaci), což je označení pro weby, které přebírají některé vlastnosti nativních aplikací: umí například běžet offline, mají přístup k hardwaru a posílají notifikace uživateli.

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS

 • Jděte na mobilu v aplikaci Safari (internetový prohlížeč) na web www.telhcz.app a aplikaci si jednoduše přidejte na plochu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV