bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Sběratelé hokejových kartiček si čekání na novou sezónu zpestří novými kartičkami 2. série Tipsport ELH 21/22 od SportZoo. Společnost SportZoo si pro příznivce připravila hned několik zajímavých novinek.

Co všechno mohou fanoušci extraligového hokeje objevit v nových balíčcích, prozradil ředitel SportZoo, Daniel Mrva: „Mezi nejžádanější kartičky budou určitě patřit již tradičně nízko limitované kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě kousky jmenovky, loga či čísla". 

Následně představil několik zajímavých novinek druhé série: „Booklet kartičku, která na první pohled může někomu připomínat „leporelo“. Spolu s grafiky jsme se snažili o vytvoření bookletu, který bude pohledný a zároveň bude památkou na zajímavé momenty hvězdných hráčů v ročníku 2021/22. Booklet je zároveň doplněn o originální podpis hráče.” 

Zajímavou novinkou je i brankářský set NET CAM focený kamerou umístěnou v brance a True Loyalty set hráčů, kteří jsou v užším spojení se svým městem nebo klubem. 

Zájem fanoušků určitě vzbudí také kartičky Spectacle Memorabilia s kousky hraných materiálů v podobě bruslí, hokejek či jiných částí výstroje hokejistů. Nedílnou součástí kolekcí od SportZoo jsou i karty Game Jersey s kousky hraných dresů. 

Standardem se v posledních letech stávají karty s originálním podpisem hráče. Ty nebudou chybět ani ve 2. sérii. „Podpisy budou součástí několika setů, jako například True Loyalty, Around the World či Rookie Premiere.” 

Hokejové karty 2. série Tipsport ELH 2021/22 jsou v předprodeji na eshopu výrobce sportzoo.store. Objednávky budou odeslány v průběhu srpna.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV