Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Martin Weinhold sice hraje za předposlední tým tabulky, jeho statistiky tomu ale neodpovídají.

Víc gólů než Ústí nad Labem dostala jen Kadaň, přesto má Weinhold v kolonce +/- senzačních +10 bodů. V rámci Chance ligy je v tomto ohledu šestnáctým nejlepším obráncem! 

Zajímavé je i srovnání s jeho spoluhráči. Ze čtrnácti beků, kteří si letos zahráli za Slovan, se do kladných hodnot dostali pouze on a Jakub Březák. Ostatní jsou na nule nebo v minusu. 

Do grafiky jsme zařadili pouze obránce, kteří stále figurují na ústecké soupisce.

Do grafiky jsme zařadili pouze obránce, kteří stále figurují na ústecké soupisce.

Weinhold byl v rovnovážném stavu u 24 vstřelených a jen u 14 inkasovaných branek. To dává skvělý 63% poměr. 

Během 60 minut hry, ve kterých je Weinhold na ledě a hraje se v 5 proti 5, dostane Slovan jen 1,82 gólu. To je mimořádná hodnota: Weinhold se drží na podobné úrovni jako elitní beci Pavel Pýcha, Lukáš Vágner nebo David Kajínek, kteří přitom hrají za týmy z vyšších pater tabulky.

Limitem alespoň 200 odehraných minut v rovnovážném stavu.

Limitem alespoň 200 odehraných minut v rovnovážném stavu.

Parádní je i jeho Corsi: když je Weinhold na ledě, Slovan svého soupeře přestřílí. Není divu, že mu trenéři dopřávají ice time přes 20 minut. Co se týče základních statistik, má za třicet zápasů bilanci 2+6. 

Dokončí v Ústí nad Labem sezonu, nebo po něm během přestupové uzávěrky sáhne jiný klub? Podle čísel by mohl být jednadvacetiletý bek zajímavým přínosem.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV