Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Během letní přípravy se zranil a musel na operaci. Nebyl by prvním, komu by podobné zranění v podstatě ukončilo kariéru. Jenže Jakub Kotala se po návratu z marodky dostal rychle do formy a táhne Havířov.

Kotala byl zatím v rovnovážném stavu u třiceti vstřelených a jen u čtrnácti inkasovaných branek. To dává skvělý 68% poměr. 

Pro lepší znázornění: na podobné úrovni GF% se pohybují Lukáš Anděl, David Gilbert nebo Nicolas Werbik. Tedy ligové hvězdy, které navíc hrají za týmy z čela tabulky (takže sbírání plusových bodů je pro ně přece jen snazší).

Kotala je výborným oboustranným forvardem. Umí rozdat hit, je pohotový při koncovce, chodí na přesilovky i oslabení...

Vinou zranění letos stihl jen 31 utkání, ve kterých dal osm gólů a přidal osmnáct asistencí. Hned 21 z 26 bodů získal při hře v pěti proti pěti. 

Za 60 minut v rovnovážném stavu produkuje 3,19 bodu. S touto hodnotou patří do TOP 15 v celé Chance lize. V počtu asistencí pak dokonce do elitní desítky.

U obou grafik jsme v úvahu brali pouze hráče s alespoň 200 odehranými minutami v rovnovážném stavu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV