Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Jsou jen tři obránci, kteří v dosavadním průběhu Chance ligy dosáhli na deset gólů. A hned dva z nich hrají za Motor: Karel Plášil a Pavel Pýcha (na fotce).

Je to vítaná pomoc pro týmovou produktivitu. Není to ale jen o nich dvou: českobudějovičtí obránci dali dohromady 33 gólů, což dává 25 % všech branek Motoru. Takovou podporu od beků žádný jiný tým nemá.

Jen tři českobudějovičtí útočníci skórovali víckrát než obranáři Pýcha s Plášilem: Lukáš Endál (12), Martin Novák (13) a David Gilbert (14).

Zajímavé je, že Pýcha i Plášil dali osm ze svých deseti branek při hře v pěti proti pěti.

Číslo udává pořadí mezi všemi prvoligovými beky s alespoň 200 odehranými minutami.

Číslo udává pořadí mezi všemi prvoligovými beky s alespoň 200 odehranými minutami.

Oním třetím bekem, který se také dokázal dostat na hranici deseti branek, je kladenský Jiří Říha. Pokud bychom vzali do úvahy odehraný čas, hodně dobře si vede i třebíčský Lukáš Vágner.

Mít ale dva beky s takovou střeleckou formou v jednom týmu? To je unikát.

Plášil stihne za 60 minut vstřelit 0,80 gólu a Pýcha 0,77. Víte, kdo se na podobné úrovni pohybuje z útočníků? Třeba Marek Račuk, Petr Vampola nebo Jaromír Kverka.

Jen aby nevznikla mýlka: Pýcha s Plášilem nehrají vedle sebe. Pýcha už dlouhou dobu nastupuje s Žigou Pavlinem, Plášil v poslední době tvořil dvojičku s mladíkem Martinem Jandusem. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV