Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

Zajímají vás hokejové statistiky a nejmodernější podrobná analytika? Chcete se podílet na jejím rozvoji v ČR? Hledáme videoanalytiky pro sběr dat z videozáznamů utkání Tipsport extraligy a také dalších evropských lig.

Server www.hokej.cz rozšiřuje svůj tým spolupracovníků a nově hledá videoanalytiky pro sběr řady zajímavých dat z videozáznamů extraligových utkání.

Výstupem vaší práce budou oficiální extraligová data, se kterými pracují jak kluby, tak vedení nejvyšší české hokejové soutěže. Cenná data mohou být důležitou součástí ohodnocení výkonů týmů i jednotlivých hráčů Tipsport extraligy.

Očekáváme především časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. Novému členovi našeho týmu nabízíme přivýdělek a ojedinělou příležitost práce v oblasti hokeje.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. V případě zájmu a dobře odvedené práce se může jednat také o práci na částečný úvazek.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na videoanalytika@esports.cz a do předmětu uveďte heslo Videoanalytika.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV