Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Zajímají vás hokejové statistiky a nejmodernější podrobná analytika? Chcete se podílet na jejím rozvoji v ČR? Hledáme videoanalytiky pro sběr dat z videozáznamů utkání Tipsport extraligy a také dalších evropských lig.

Server www.hokej.cz rozšiřuje svůj tým spolupracovníků a nově hledá videoanalytiky pro sběr řady zajímavých dat z videozáznamů extraligových utkání.

Výstupem vaší práce budou oficiální extraligová data, se kterými pracují jak kluby, tak vedení nejvyšší české hokejové soutěže. Cenná data mohou být důležitou součástí ohodnocení výkonů týmů i jednotlivých hráčů Tipsport extraligy.

Očekáváme především časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. Novému členovi našeho týmu nabízíme přivýdělek a ojedinělou příležitost práce v oblasti hokeje.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. V případě zájmu a dobře odvedené práce se může jednat také o práci na částečný úvazek.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na videoanalytika@esports.cz a do předmětu uveďte heslo Videoanalytika.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV