Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Hokejové osobnosti a mladá generace na společných fotografiích, dres s podpisy legend či nádherný obraz Moniky Pichlerové? Všechny tyto jedinečné hokejové artefakty mohou být Vaše. Draží se totiž v aukci, jejíž výtěžek podpoří konto Nadačního fondu Ivana Hlinky.

O co jde? V souvislosti s akcí Pocta legendám běží aukce zajímavých snímků Jany Mensatorové, fotografky portálu Bez frází. „Na jedinečných fotografiích je vždy zachycena jedna z hokejových legend společně s malým hokejistou. Chtěli jsme spojit naši slavnou hokejovou minulost se snad neméně úspěšnou budoucností. Na snímcích tak veteráni symbolicky předávají štafetu nejmladší generaci,“ vysvětluje František Suchan, spoluzakladatel známého portálu, na němž sportovci odkrývají své životní příběhy.

„Každá fotografie je úplný originál – byla vyfocena jen jednou a žádná jiná už nevznikne. Snímky jsou vytištěny metodou platinového tisku a jsou zasazeny do hezkého rámečku. Celý výtěžek aukce obdrží Nadační fond Ivana Hlinky, který podporuje hokejové veterány v těžkých životních situacích. Chceme jim pomoci. Současná generace jim může tímto způsobem poděkovat,“ dodává František Suchan.

Aukce unikátních fotografií a artefaktů »

Na webu sportovniaukce.cz se draží deset těchto fotografií, obraz Moniky Pichlerové s hokejovou tématikou, dres hokejové reprezentace s podpisy legend i podepsaný dres Olivera Ekmana-Larssona, který během svého působení v NHL získal Radim Vrbata.

Aukce už se rozběhla a potrvá až do neděle 30. června. Veškerý výtěžek putuje na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky.

Foto: Jana Mensatorová

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV