Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

V roce 2020 vkročí do svého třetího ročníku anketa Ledová klapka. Opět v ní budeme hledat nejlepší hokejová videa v různých kategoriích a hodnotit je bude odborná porota i veřejnost. Nejlepší videa budou oceněna peněžními poukazy pro nákup nové audio/video techniky. Do Ledové klapky 2020 se mohou hlásit kluby profesionální i amatérské. Máte nebo plánujete hokejové video? Tak na nic nečekejte a přihlaste ho do soutěže.

Odměnou za nejlepší videa bude trofej a finanční obnos v rozpětí dle umístění od 5 000 do 15 000 korun, který je primárně určen k zakoupení techniky za účelem podpory práce s videem. Hodně štěstí všem! Přihlášky přijímáme až do 3. května 2020.

Videa přihlaste skrze formulář na www.ledovaklapka.cz, který odešlete na e-mailovou adresu klapka@bpa.cz.

Ze všech přihlášených videí vybere z každé kategorie odborná porota do 17. května TOP 5 videí, která budou zveřejněna na webu ledovaklapka.cz. Následovat budou 3 nejlepší, reportážní, propagační a 1 amatérské. I fanoušci si přijdou na své, sami si zvolí svého vítěze. Více o kategoriích na internetových stránkách soutěže.

www.ledovaklapka.cz

Předávání cen v roce 2019

Vítězná videa 2019

 

 

 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV