Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Jan Myšák ještě na jaře válel extraligu staršího dorostu. Nyní v šestnácti letech je z něj hráč Tipsport extraligy. Díky svým skvělým výkonům na sebe už v mládežnických soutěžích poutal pozornost médií, s přesunem do nejvyšší soutěže samozřejmě zájem novinářů a sponzorů o jeho osobu výrazně vzrostl.

Jak se tedy vypořádal s větším mediálním tlakem, které otázky od novinářů ho štvou, jak zvládl první natáčení reklamního spotu, a proč už moc nebrousí své brusle? Všechno se dozvíte v reportáži.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV