Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Pravidelně vám už dvě sezóny nabízíme videoprofily nejlepších mládežnických hráčů měsíce. Anketu pořádá sportovní úsek Českého hokeje, který společně s klubovými trenéry vybírá nejlepší hokejisty podle několika kritérií. Posuzují se výkony nejen na ledě, ale i v tréninku, chování mimo led i školní prospěch. Abychom byli kompletní, zbývá nám blíže představit ještě jedno jméno.

Skvělý konec letošní sezóny prožil útočník juniorky Ocelářů z Třince Adam Raška. Pojďte se s ním blíže seznámit. Dozvíte se, kdy klikoval a dřepoval jako Jaromír Jágr nebo v čem se ještě potřebuje zlepšit. A věděli jste, že si málem zahrál i finále Tipsport extraligy?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV