Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Vzhledem k legislativním úpravám, které v souvislosti s ochranou osobních údajů proběhly a vstoupí v platnost od 25. května 2018, se registrovaným členům po přihlášení do Hokejky zobrazí okno, které na tyto úpravy upozorňuje s prosbou o vyjádření souhlasu či nesouhlasu. Aby se registrovaný člen o aktuálních benefitech Hokejky dozvěděl jako první a mohl je čerpat, je nutné aktualizovat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Co vlastně komunita Hokejka přináší? Díky ní můžeš sledovat hokejové streamy, živé přenosy zápasů, tiskových konferencí a reportáže na HokejkaTV, soutěžit o zajímavé ceny, dostávat exkluzivní novinky a informace z hokejového dění, získat finanční výhody – slevy na vstupenky, nákup se slevou hokejového vybavení a doplňků, merchandisingu atd. na Hokejka shopu a mnoho dalšího.

Pokud registrovaný uživatel aktualizuje souhlas i svůj uživatelský účet do 15. května, má možnost vyhrát jednu ze tří cen. Ve hře je mobilní telefon iPhone, kuchyňský robot a LED TV. 

Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný po celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. GDPR přebírá všechny dosavadní zásady ochrany a zpracování údajů, na nichž unijní systém ochrany osobních údajů stojí.

BPA jako správce osobních údajů členů Hokejky na ochranu osobních údajů klade velký důraz. Osobními údaji jsou jakékoliv informace týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby, návštěvníci internetových stránek Hokejka.cz, Hokejkatv.cz, Hokejkaticket.cz a fanshop.hokej.cz spadajících pod Hokej.cz nebo Hokejkashop.cz a registrovaných uživatelů.

BPA doporučuje všem členům se pečlivě se Zásadami ochrany osobních údajů seznámit. Ty naleznou v sekci O HOKEJCE, PODMÍNKY A OCHRANA.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV