Hokejka news

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

Pro rodiče a trenéry se znovu rozbíhá seriál seminářů, které pořádá sportovní oddělení Českého hokeje. Letos se začalo v Litvínově a přednášející se znovu zabývají vztahy v trojúhelníku hráč – trenér – rodič, úlohou rodičů ve výchově sportovce a otázkami, které s tím souvisí.

Jak najít hranici mezi podporou a nátlakem? Jak rozvíjet z pozice rodiče sebevědomí mladého sportovce? Jak mu pomáhat překonávat překážky a neúspěchy?

Významnou součástí seminářů, které postupně proběhnou i v dalších městech České republiky, bude rovněž jídelníček, stravovací a pitný režim malých hokejistů.

Na úvodním semináři se hodně rozebírala motivace v tréninku. Poslechněte si, jak ji v hráčích probudit.

Nadcházející semináře proběhnou během příštího měsíce v Mladé Boleslavi (5. 11.), Chomutově (14. 11.) a Hradci Králové (3. 12.).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV