Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Vskutku velkolepou exhibici hostí ve čtvrtek 25. července znojemská Nevoga aréna. Na jih Moravy se sjedou současné i bývalé hokejové hvězdy v čele s Jaromírem Jágrem, Jakubem Voráčkem a Davidem Pastrňákem. Koho budete moci vidět v akci?

Po burze hokejových kartiček a autogramiádě ve Freeport Outlet v Hatích přijdou na řadu dvě exhibiční utkání. Od 16.30 hodin se proti sobě postaví výběr Orlů z ročníku 98/99, kdy Znojmo vybojovalo postup do extraligy, a tým osobností.

Vrchol akce je naplánován na 18 hodin, kdy Orli Znojmo pobaví diváky v duelu s výběrem All Stars Česko, v němž nechybí borci jako Jaromír Jágr, Jakub Voráček, David Pastrňák, Michael Frolík, Petr Nedvěd, Ondřej Pavelec, Radko Gudas a další.

Tato esa českého hokeje vyzvou znojemské osobnosti v sestavě s Martinem Havlátem, Radkem Hamanem, Milanem Procházkou, Radimem Bičánkem či Romanem Eratem.

Členové komunity Hokejka mohou na akci zakoupit zvýhodněnou vstupenku za 179,- Kč na stání. Ke koupi musí jako vždy využít své Hokejka ID.

Vstupenky můžete kupovat ZDE »

Soupisky týmů

ALL STARS ČR
Brankáři: Ondřej Pavelec, Petr Mrázek, Dušan Salfický.
Obránci: Karel Pilař, Martin Štěpánek, Jiří Hunkes, Radko Gudas, Lukáš Krajíček, Filip Hronek, Jaroslav Nedvěd.
Útočníci: Jaromír Jágr, Jakub Voráček, David Pastrňák, Jiří Tlustý, Petr Průcha, Jan Čaloun, Michael Frolík, Jiří Polanský, Roman Červenka, Jaroslav Bednář, Martin Erat, Petr Nedvěd.
Trenéři: Richard Farda, Vladimír Evan.

ORLI ZNOJMO
Brankáři: Martin Altrichter, Petr Hrachovina, Ondřej Kacetl.
Obránci: Radim Bičánek, Antonín Bořuta, Jan Lattner, Lubomír Štach, Milan Toman, Pavel Mojžíš.
Útočníci: Martin Havlát, Milan Procházka, Radek Haman, Roman Erat, Karel Plášek, Adam Havlík, Richard Jarůšek, David Bartoš, Jiří Beroun, Radim Freibauer, Marek Vorel.
Trenéři: Karel Soudek, Jiří Trvaj.

LEGENDY ZNOJMO - DOMÁCÍ
Ladislav Kudrna, Roman Kaňkovský, Jiří Heš, David Havíř, David Kudělka, Martin Masák, Milan Kastner, Petr Bělohlávek, David Pazourek, Aleš Sochorec, Radim Freibauer, Jiří Hradecký, Jaroslav Vlasák.
Trenéři: Stanislav Barda, Pavel Pazourek.

LEGENDY ZNOJMO - HOSTÉ
Jan Nohel, Milan Nový, Oldřich Válek, Ondřej Šnaidauf, Roman Sechovec, Rudolf Cakl, Jiří Prkna, František Šebela, Jiří Honz, Radek Haman, Karel Plášek, David Ondračka, Filip Horák, Ivo Hutira.
Trenér: Karel Vaněk.

Program akce

Foto: hcorli.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV