Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Zápas prvního kola play off krajské ligy mezi Mělníkem a Rakovníkem se změnil v drama. Hokej šel ale v tu chvíli stranou. Po nezaviněné srážce Tomáše Havla s Jiřím Nekvindou upadl domácí Havel do hlubokého bezvědomí. Chladnou hlavu ovšem zachoval útočník Rakovníku Martin Tolkner (na snímku v bílém dresu) a domácímu hráči ihned poskytl první pomoc, čímž mu nejspíš zachránil život.

Havel měl totiž zapadlý jazyk a byl v bezvědomí, na pomoc mu rychle přispěchal Martin Tolkner, jenž pracuje na záchrance v Praze, přivedl domácího borce zpátky k životu a pečoval o něj do příjezdu lékařů.

Tomáš Havel, kterého lékaři převezli do nemocnice, by měl být v pořádku. „Napsal mi, že je to dobré, tak snad bude. Držíme mu palce, aby se dal dohromady,“ řekl Deníku trenér Mělníka Jiří Škubal.

Dvanáctiletý Horňák zachráncem: Dospělí jen chodili okolo »

„Chtěl bych vyjádřit obrovské poděkování jednomu z rakovnických hráčů. Poté, co Tomášovi po nevinně vyhlížejícím střetu zapadl jazyk, se ho chopil. Zaplaťpánbůh, že byl na místě. Vypadalo to hodně blbě. Velký obdiv a poděkování, že to zvládl,“ dodal Škubal.

Rakovnický útočník Martin Tolkner, který se v duelu blýskl brankou a asistencí, si ale jako hrdina nepřipadá. „Takto by se zachoval každý,“ prohodil skromný hrdina.

Foto: Antonín Vydra

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV