Hokejka news

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

Povedený křest má za sebou zbrusu nová kniha Hrdinové 2. Díky ní hokejoví fanoušci mohou trochu netradičním způsobem nahlédnout do historie českého hokeje. Kniha kombinuje komiks, krásné ilustrace i kouzelné příběhy od úplných začátků až po současnost. Křest se uskutečnil pod širým nebem ve sportovním areálu Na Františku za účasti mnoha hokejových i nehokejových osobností.

Během exhibičního zápasu se na ledové ploše objevili Jiří Hrdina, Jan Hlaváč, František Kučera nebo Vladimír Šmicer. Jak se jim nová kniha libí, co je z hokejové historie nejvíc zaujalo?

Máte o knihu zájem? Můžete si ji zakoupit za zvýhodněnou cenu na Hokejkashop.cz. Musíte však být členy komunity hokejka.cz. Registrace je samozřejmě bezplatná.

Křest knihy Hrdinové 2

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV