Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Skvělá zpráva. Do konce základní části bude jistě překročena hranice 3 500 000 Kč. Začátek Generali play off TELH přinese Hokejovou tombolu i do Plzně. Pevně věříme, že si ji plzeňští fanoušci oblíbí a budou atakovat hodnoty, které vynáší na vrchol liberecké.

V Home Credit Areně dlouhodobě drží první místo mezi kluby. Celkem se v Liberci povedlo od začátku sezony vybrat 650 000 Kč a rozdělit spravedlivě 50:50 mezi šťastné výherce a klub. V zápase proti Spartě padl i stávající rekord klubu, který byl překonán zhruba o pět tisíc. Vítěz si odnesl domů krásných 22 075 Kč! Není divu, že měl z vybrané částky nesmírnou radost. K tomu, aby vyhrál, mu stačilo zakoupit tiket za 50 Kč a mít štěstí. O nový rekord se postarali malí hokejisté ze 7. třídy, kteří s pomocí rodičů tikety pilně prodávali. Stejná částka, kterou získal výherce putuje také na konto těchto malých nadějí Bílých Tygrů. Získané prostředky jim pomůžou rozvíjet hokejové dovednosti například na turnajích.  

V Třinci drží mezi kluby krásnou druhou příčku. Díky Hokejové tombole 50:50 a hlavně fanouškům připutovalo v této sezoně na Nadační fond Ocelářů již 320 000 Kč. Poslední výhru, 11 625 Kč, si odnesl divák z Mělníka, který, jak sám uvedl, je neutrální fanoušek. Ocelářům ale moc pochválil krásnou WERK ARENU. 

Pomyslnou bronzovou příčku drží ve Vítkovicích kde mají v posledních dvou domácích zápasech základní části velkou šanci překonat celkovou částku půl milionu korun! Vzhledem k tomu, že chybí pouhých 24 000 Kč tak je to s ohledem na dosavadní průměr téměř jisté. Obzvláště když mají Vítkovice tak skvělé fanoušky, jako je například poslední výherkyně paní Marie Stránská. Tato elegantní dáma je babička jednoho hráčů Vítkovic (Šimona) a nejen že poctivě podporuje svého vnuka na domácích zápasech, nosí jeho číslo na čepici, ale hlavně pravidelně kupuje tikety Hokejové tomboly, aby podpořila vítkovickou hokejovou mládež. K zasloužené výhře gratulujeme!

Děkujeme všem fanouškům, kteří zakoupením tiketu za pouhých 50 Kč podporují děti a projekty svých klubů. Stále platí, čím více fanoušků se zapojí, tím větší částku si mohou odnést a tím více podpoří projekt či jinou aktivitu svého klubu! Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz  

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV