Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Život bohužel klade lidem nejtěžší překážky ze všech. Mladý Sebastian přišel o levou nohu ne vlastní vinou a nemůže si dovolit speciální bionickou protézu. Patrik Bartošák a další hokejisté se rozhodli prostřednictvím webu sportovniaukce.cz uspořádat aukci na podporu Sebíka a jeho rodiny.

Sebastianovi je 15 let, celý život sportoval a když šel poprvé k lékaři s bolestí v noze, jistě si nedokázal ani představit, jak celá situace dopadne.  První půlku roku 2019 promarodil a nevěděl, jaká je příčina jeho bolesti. V říjnu přišla zdrcující zpráva, že se nejedná o růstovou vadu, nýbrž o nádor. Po mnoha vyšetřeních v motolské nemocnici se na základě biopsie potvrdil sarkom.

Po sérii chemoterapií a plánované operaci se Séba dozvěděl, že rakovina se šíří a jediným řešením je amputace. Nyní pokračuje v chemoterapiích a je v péči onkologů. Všichni doufají, že je všem komplikacím konec a brzy se mladý bojovník vrátí do života jako před první kontrolou u lékaře.

Na podporu tohoto projektu byla spuštěna aukce s dražbou hokejových artefaktů v čele s podepsanou třineckou lapačkou Patrika Bartošáka. Tomu patří velký dík a autoři dražby doufají ve vysokou částku, která půjde celá na transparentní účet Sebastiana.

Dražbu najdete na sportovniaukce.cz.

 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV