Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před nedělními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Oproti původně naplánovaným šesti zápasům 42. kola nás dnes čekají pouze čtyři. U většiny týmů je navíc otazníkem sestava, ve které do dnešního zápasů půjdou. O velké marodce se například mluví v kádru Litvínova, ten přesto do Ostravy cestuje. I proto ho dnes vynecháváme z našich tipů.

Podle odhadovaných sestav je největším favoritem dne hradecký Mountfield. Solidní šance pak dává náš model i Vítkovicím a Liberci, kteří hostí Litvínov, respektive Spartu. Vyrovnaný duel by pak měl proběhnout mezi Kladnem a Plzní, která se také potýká s poměrně velkou marodkou.

Naše tipy

Liberec (1,94)

Duel Liberce se Spartou je snad zápasem, kde by nás sestavy obou celků neměly víceméně překvapit. Liberec si ve svém posledním utkání poradil s Plzní, a my tak do něj naši důvěru vkládáme i dnes proti pražské Spartě.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů. V letošním ročníku model prozatím správně odhadl vítěze zápasu v 67 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV