Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před nedělními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

V první prosincovou neděli má Tipsport extraliga na svém programu kompletní porci sedmi zápasů už 30. kola základní části. V pátek jsme viděli hned několik zajímavých výsledků, z většiny nedopadly v prospěch modelu. Změní se to dnes?

Největšími favority dne jsou podle modelu Liberec a Hradec Králové. Bílí Tygři hostí na svém ledě Vítkovice, Mountfield pak přivítá České Budějovice. Kvalitní výkon a zisk tří bodů budou chtít určitě potvrdit Pardubice ve Zlíně, ten si ovšem vyšlápl v pátek na Spartu. Tu dnes hostí naopak Kladno a Rytíři budou chtít navázat právě na úspěch Beranů. Vyrovnané zápasy pak model očekává v soubojích Mladé Boleslavi s Třincem, Karlových Varů s Litvínovem a také v utkání Olomouce s Kometou.

Naše tipy

Litvínov (2,21)

Síla Litvínova postupem času v našem modelu klesá, jeho výkony však stále nasvědčují tomu, že by v tabulce měla být Verva výše. A náš model ji tak stále důvěřuje natolik, že se často rozchází v názorech se sázkovými kanceláři. A tomu tak je i dnes, kdy je pro nás Litvínov v souboji s Energií lehkým favoritem. 

Kladno (2,97)

Kladno sahalo dvě třetiny na body proti Kometě, nepovedená třetí třetina však Rytíře o úspěch připravila. Dnes hostí trápící se Spartu, a náš model tento zápas vidí vyrovnanější než nabízené kurzy.

Mladá Boleslav (2,01)

Mladá Boleslav měla v pátek volno, a mohla se tak připravit na průběžného lídra tabulky. Náš model ji navíc v domácím prostředí lehce favorizuje, když patří v průběhu sezony k nejlepším týmům v tvorbě šancí a jako jeden z mála týmů drží v tomto ohledu krok s nejlepšími týmy Ocelářů nebo Mountfieldu.

České Budějovice (3,21)

Stejně jako Boleslav měl volno v pátek i Motor. Dnes ho čeká těžký zápas na ledě Hradce Králové. České Budějovice v průběhu sezony už několikrát ukázaly, že letos jsou schopné potrápit každý tým a s nabízeným kurzem není důvod nevložit v ně důvěru i dnes.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV