bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraligu dnes čekají tři zápasy šestého kola, které se odehrají netradičně už ve čtvrtek. A půjde ve všech případech o velice zajímavé zápasy.

Podle našeho modelu je největším favoritem dne Liberec. Ten hostí Plzeň a jistě už bude chtít ukončit zápas po 60 minutách, když v prvních pěti kolech vždy hrál prodloužení. Jeho šance na vítězství jsou dnes téměř 70 %.

Vyrovnaný duel by se naopak měl odehrát ve Vítkovicích, které přivítají Mladou Boleslav. Oba týmy mají na kontě shodně deset bodů a jsou v tabulce hned za prvními Pardubicemi.

Třinec pak zajíždí na Kladno. Normálně by zde byl jasným favoritem na zisk tří bodů, Rytíři ovšem mají velice dobrý vstup do extraligové sezony a po pěti kolech mají na kontě dokonce o šest bodů více než Třinec.

Naše tipy

Dnes se náš model téměř shoduje se sázkovými kancelářemi a žádné tipy tak nejsou v nabídce.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV