Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám opět přinášíme predikce jednotlivých zápasů dnešního kola.

Dnešní kolo

V akci bude všech čtrnáct týmů. V programu nalezneme jednoznačné zápasy, ale i několik vyrovnaných utkání.

Dnes toho náš model v porovnání se sázkovými kancelářemi moc nenabízí, ale je tu jedna velice zajímavá sázka.

Tipsport registrace

Seznámit se s registrací u Tipsportu je jednoduchá záležitost. Přijde vám vhod, pakliže si budete chtít vyzkoušet zápasovou predikci v praxi. Akční kód v registračním formuláři se nemusí vyplňovat, a i tak je možné získat vstupní bonus Tipsport za otevření nového hráčského konta. Webový portál sazkovekancelare.cz popisuje dopodrobna jednotlivé podmínky a celý proces registrace. Promo kódy a bonusová nabídka mají za cíl zmírnit propad v kurzovém sázení a pomoct sázející dostat do online prostředí. Šéf Tipsportu Petr Knybel říká: „Svou nabídku dokážeme uzpůsobit i mimořádným situacím, jako je současná pandemie, ale musí být na co sázet.“ Je tedy evidentní, že sázkový byznys letos nechce přijít ani o sportovní taháky a hlavní ligové soutěže.

Naše tipy

Litvínov

Pokud jsme zmínili zajímavou sázku, tak je to Litvínov. Ten se sice nachází až na 11. místě, dokáže ale potrápit každého. Momentálně má Verva sérii čtyř výher v řadě, a pokud někdo má zamíchat boji o přední příčky, pak právě ona. Třinec naopak padl dvakrát v řadě, a nemusí se tak nacházet v úplně ideálním rozpoložení. Kurz 4,36 na výhru Litvínova po sázce přímo volá, protože náš model tento zápas vidí mnohem vyrovnaněji.

Olomouc

I tady má náš model v outsidera větší důvěru než sázkové kanceláře. Olomouc už sice o "nic" nehraje, zápas s Kometou však není jen tak. Kurz 3,52 je zkrátka v porovnání s naším modelem příliš výhodný, než abychom tuto sázku přešli.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde, a jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje největší roli aktuální soupiska týmu, která tedy počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin%. Dalším faktorem je pak forma daného týmu, která se počítá na základě předchozích výsledků. A v neposlední řadě je pak faktorem i domácí prostředí.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV