Hokejka news

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

Tipsport extraliga má za sebou další týden, což znamená jediné: další výběr nejlepších pěti hokejistů, kteří si v uplynulých sedmi dnech vedli nejlépe. Zlepšené výsledky pomohly hned dvěma hráčům Pardubic, aby se dostali mezi vyvolené.

Robert Kousal (Ú, HC Dynamo Pardubice)

Poslední tým tabulky o víkendu doslova vytřel zrak všem fanouškům. Jako naprostý outsider totiž dokázal v sobotu v základní hrací době porazit suverénního lídra tabulky  pražskou Spartu. Hned dvěma góly, včetně toho vítězného, se na tom podílel Robert Kousal. Dynamo si ještě lépe vedlo hned o den později, kdy rozdrtilo Kometu 6:2. Útočník Pardubic zaznamenal hned pět bodů! Vstřelil sice o jednu branku méně než v sobotu, ale hned na další čtyři přihrál. V obou duelech se stal zaslouženě nejlepším hráčem svého celku.

Radoslav Tybor (Ú, HC Dynamo Pardubice)

Skvělé výkony Kousala doplnil i jeho spoluhráč Radoslav Tybor, který v obou utkáních zaznamenal šest bodů za čtyři branky a dvě přihrávky. Zářil především proti Brnu, kdy si připsal hattrick. Dominoval především v úspěšných vstupech do ofenzivní třetiny kluziště. Konkrétně se mu úspěšný vstup povedl hned sedmnáctkrát. Nejlepší výsledek napříč celou extraligou během posledního týdne. Špatně si nevedl ani ve výstupech z obranné zóny (11).

Marek Mazanec (B, Mountfield HK)

Vynikající výkony předvedl i gólman Marek Mazanec. V pátečním utkání proti Zlínu udržel čisté konto a v neděli proti Vítkovicím inkasoval pouze jednou. Na výhru to přesto nestačilo, protože Hradec nevstřelil ani jednu branku. Brankář Mountfieldu chytil oproti průměrnému brankáři extraligy navíc hned 4,88 branky a naprosto zaslouženě se vešel do našeho výběru.

Petr Koblasa (Ú, HC Energie Karlovy Vary)

Úspěšný víkend má za sebou i Energie. V pátek rozdrtila Vítkovice 9:1 a zasloužila se o vyhazov kouče Petra z jejich lavičky. V neděli pak po nájezdech zdolala silný Liberec. Velkou měrou se na tom zasloužil Petr Koblasa. V pátečním duelu zaznamenal jednu branku a tři asistence. V neděli přidal další gól a proměnil také svůj nájezd. Karlovy Vary s ním na ledě vsítily hned šest branek, zatímco obdržely pouze jednu.

Adam Jánošík (O, HC Verva Litvínov)

Litvínov byl společně s Mladou Boleslaví jediným celkem, který v uplynulém týdnu odehrál hned tři duely. Verva nakonec dva z nich vyhrála a nemálo se na tom podílel zadák Adam Jánošík. Ten byl klíčovou postavou především v zápase právě proti Mladé Boleslavi, kde vstřelil hned dvě branky. V nedělním utkání proti Kladnu přidal asistenci. Celkově navíc zaznamenal hned 13 úspěšných výstupů z obranného pásma, což není vůbec špatná vizitka.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV