Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Jedna výhra a tři porážky. Hokejisté Zlína za sebou mají sice jen čtyři zápasy, úplně podle představ jim však nevyšly. Pojďme si společně projít deset statistických zajímavosti z úvodních utkání Beranů.

JEDEN Z NEJMLADŠÍCH... je nejvytěžovanějším hráčem Zlína. Třiadvacetiletý obránce Daniel Gazda odehrál v prvních čtyřech zápasech v průměru 21 minut a 22 sekund za utkání, nejvíce v týmu.

JEDEN Z NEJSTARŠÍCH... je mezi pravidelně nastupujícími hráči Zlína nejméně pod tlakem. Devětatřicetiletý obránce David Nosek se může pochlubit 55,3% podílem střel na branku. Jinými slovy, Berani s ním na ledě vyhráli souboj na střely poměrem 37 ku 30.

JEDINÝ DVOUBODOVÝ. Devět hráčů Zlína zaznamenalo po jednom bodu. Pouze jedinému se podařilo do statistik zapsat dvakrát – Antonín Honejsek dvakrát asistoval v zápase proti Hradci Králové.

Foto: hokej.zlin.cz

BEZ GÓLU. Zlín je společně s Pardubicemi jedním ze dvou týmů, které ještě nevyužily žádnou přesilovku. K dispozici měl už dvanáct početních výhod, zatím bez úspěchu.

VŠESTRANNÝ FOŘT. Tomáš Fořt je s 16 střelami nejpilnějším střelcem Beranů, sám jich ale také hodně zblokuje. Se čtyřmi bloky je dokonce nejlepším útočníkem modrožlutých.

PÁTÍ NEJHORŠÍ, ALE... Zlínští hokejisté jsou sice pátí nejhorší v úspěšnosti ubráněných oslabení (82,35 %), na druhou stranu inkasují při početní nevýhodách sedmý nejnižší počet střel ze slotu. Pokud se jejich gólmanům podaří více jich chytit, měli by zlepšit i svoji úspěšnost.

VÝBORNÝ KAŠÍK. Tím se plynule dostáváme k situaci v brankovišti. Přestože se Liboru Kašíkovi zatím nedaří v oslabení (3 inkasované góly ze 12 střel), při hře 5 na 5 září a je nejlepším brankářem extraligy! Má nejvyšší 96,6% úspěšnost zákroků a druhý nejnižší průměr inkasovaných gólů na zápas (1,3).

Foto: David Peška, hokej.zlin.cz

ZLÍN POD TLAKEM. Zlínští byli většinu času pod tlakem. Statistiky mluví jasně v neprospěch Beranů: 174:199 (Corsi), 95:112 (střely na branku) a 46:62 (střely ze slotu).

Z VOLEJE. Jiřímu Suhradovi se podrobněji věnujeme v samostatném článku, jedna jeho statistika však stojí za vypíchnutí. Devatenáctiletý obránce je nejčastěji střílejícím Beranem z voleje. Pokusů z první má na kontě již sedm!

LETOS JAKO LONI. Už v loňské sezoně patřil Jakub Šlahař k nejlepším hráčům v tranzici puku z obranného pásma. A ve schopnosti vyvézt kotouč přes vlastní modrou vynikal i v prvních čtyřech utkáních letošního ročníku – úspěšně ho vyvezl ve všech 10 pokusech!

Partneři PSG Berani Zlín

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV