Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Většina týmů odehrála v minulém týdnu dva zápasy, když extraligové tempo lehce zpomalilo. Kdo patřil k nejlepším hráčům v tomto období?

Peter Čerešňák, HC Škoda Plzeň

Peter Čerešňák je naším hráčem týdne, a to především díky povedenému zápasu proti Kladnu, kde si připsal všech svých pět bodů při demolici 8:1. Čerešňák vstřelil dva góly, přidal tři asistence a měl tak výrazný podíl na zisku tří bodů. Proti Zlínu sice nebodoval, ale aktivní byl i v tomto zápase. Celkově si pak připsal za dva zápasy osm střeleckých pokusů, spoluhráčům připravil dalších sedm.

S Čerešňákem na ledě byla Plzeň v těchto dvou zápasech dominantním týmem, když měla při hře 5 na 5 hned 29 střeleckých pokusů, soupeři naopak pouze 12. Na ledě byl u dvou vstřelených a jednoho obdrženého gólu.

Anthony Camara, HC Dynamo Pardubice

Anthony Camara byl v minulé sezoně jedním z nejlepších útočníků v tvorbě šancí. V letošní sezoně se mu však ze startu nedařilo tak, jak by si pravděpodobně představoval. V minulém týdnu se však rozjel a proti Zlínu si připsal hned čtyři body za dvě branky a dvě asistence. V zápase proti Beranům měl Camara hned deset střeleckých pokusů, v součtu se zápasem proti Olomouci 13. Spoluhráčům přihrál na dalších 12 pokusů a celkově se podílel na devíti vytvořených šancích. Na ledě pak byl útočník Dynama u dvou vstřelených gólů při hře 5 na 5 a Dynamo neinkasovalo ani jednou.

Ludwig Blomstrand, HC Škoda Plzeň

Nejproduktivnějším hráčem uplynulého týdne byl plzeňský forvard Ludwig Blomstrand společně se svým spoluhráčem Gustafem Thorellem. Blomstrand si připsal ve dvou zápasech jeden gól a hned pět asistencí. Tři nahrávky měl u výhry nad Kladnem, další tři body si pak připsal při výhře nad Berany ze Zlína. Při hře 5 na 5 byl v součtu na ledě u čtyř vstřelených gólů a ani jednoho obdrženého.

Ladislav Šmíd, Bílí Tygři Liberec

Ladislav Šmíd i ve své poslední sezoně hraje na vysoké úrovni. V minulém týdnu Liberec překonal sérii porážek a Šmíd se na výhře nad Českými Budějovicemi podílel dvěma body. Další asistenci pak připsal u nájezdové prohry se Spartou. S 15 přihrávkami na střelu byl Šmíd v tomto ohledu třetím nejaktivnějším hráčem minulého týdne, z obránců pak nejlepší. K tomu přidal i 12 vlastních střeleckých pokusů. Při hře 5 na 5 s ním na ledě měl Liberec střeleckou převahu, ta vedla i k převaze v kolonce gólů, když byl Šmíd u tří vstřelených branek a žádné inkasované.

Patrik Zdráhal, HC VERVA Litvínov

Podobně jako Liberec se výsledkově trápí i Litvínov. Ten si v minulém týdnu připsal výhru ve Vítkovicích, následně však ztratil dobře rozehrané utkání s Hradcem Králové. Nejvíce viditelná byla v těchto zápasech formace okolo Patrika Zdráhala. On sám si ve dvou zápasech připsal dva góly a jednu asistenci. Byl také jedním z nejaktivnějších distributorů puku, když spoluhráčům připravil 12 střeleckých pozic. Celkově měl podíl na osmi vytvořených šancích. Z prostoru slotu vypálil Zdráhal pětkrát, celkově měl na kontě ve dvou utkáních osm střeleckých pokusů. Na ledě pak byl u čtyř vstřelených a žádné obdržené branky.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV