Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Extraliga má za sebou další velice výživný týden, ve kterém nebyla nouze o prvotřídní výkony. Kteří z hráčů zazářili v minulých sedmi dnech nejvíce a dostali se do našeho výběru?

Petr Koblasa, HC Energie Karlovy Vary

Petr Koblasa byl druhým nejproduktivnějším hráčem uplynulého týdne a dle našeho modelu přinesl svému týmu největší hodnotu. Ve třech zápasech si Koblasa připsal tři góly a dvě asistence, obě navíc byly primární. Celkově vyslal směrem na branku soupeřů 15 střeleckých pokusů, devět z nich mířilo do prostoru mezi tři tyče. Spoluhráčům Koblasa připravil pět střeleckých pozic a celkově se podílel na tvorbě osmi šancí Energie. Na ledě pak byl u tří vstřelených a jednoho inkasovaného gólu.

Marek Mazanec, HC Oceláři Třinec

Marek Mazanec byl jednoznačně nejlepším gólmanem týdne. Nastoupil do tří zápasů a vždy odcházel vítězně. Navíc inkasoval dohromady pouze jednu branku a dvakrát udržel čisté konto! Celkově na něj šlo 63 střel, ze kterých se dle jejich kvality očekávalo téměř pět gólů. Mazanec jich tedy inkasoval o 3,91 méně než byla očekávání. V porovnání s extraligovým průměrem pak chytil navíc více než čtyři góly. Třinec tak i díky jeho výkonům zvýšil svůj náskok v čele extraligy.

Ludwig Blomstrand, HC Škoda Plzeň

Švédský útočník Ludwig Blomstrand měl v minulém týdnu velký podíl na obou výhrách Plzně. Nejprve sestřelil hattrickem Spartu, následně gólem a asistencí přispěl k výhře 3:2 nad Pardubicemi. Celkově patřil k nejčastějším střelcům, když vyslal dohromady 28 střeleckých pokusů, 11 z nich z prostoru slotu, když se celkově podílel na 13 vytvořených šancí Plzně. Při základním počtu hráčů pak Plzeň s ním na ledě soupeře gólově přehrála poměrem 2:1.

Jan Káňa, HC Olomouc

Jan Káňa v uplynulém týdnu skóroval v každém ze tří zápasů Olomouce. K tomu pak přidal jednu asistenci, řadí se tak mezi nejproduktivnější hráče posledních sedmi dnů. Za tři zápasy stihl Káňa vyprodukovat 16 střeleckých pokusů, když hned 12 z nich šlo na branku. Dalších deset střel připravil Káňa spoluhráčům, a podílel se i na stejném počtu vytvořených šancí Hanáků.

Juraj Mikuš, HC Dynamo Pardubice

Zajímavé výkony podávalo hned několik beků. V ofenzívě se činil především Jake Dotchin s pěti body. Nejkomplexnější výkony ale podával Juraj Mikuš z Pardubic. Ten si připsal tři body ve třech zápasech (1+2). Mikuš si připsal osm střeleckých pokusů, dva z toho ze slotu. Spoluhráčům pak připravil 12 střeleckých pozic, téměř polovinu z nich z prostoru slotu a celkově se podílel na sedmi vypracovaných šancích Dynama. Při hře 5 na 5 s ním na ledě pak Pardubice soupeře přestřílely v poměr 34:23 a dvakrát skórovaly.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV