Hokejka news

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

Už jste někdy viděli Dominika Haška v roli trenéra? Že si nevzpomínáte? Není se čemu divit, jeden z nejslavnějších hokejových brankářů historie totiž trenérské ambice nemá.

Na brankářském kempu v Edenu ale svými postřehy pomohl začínajícím brankářům. A Haškovu přítomnost na ledové ploše si malí gólmani užívali. Úplně stejně to platilo i v případě brankáře Calgary Flames Davida Ritticha.

Co poradili svým nástupcům? Jak se cítili jako trenéři? A jak blízko má David Rittich k podpisu nové smlouvy v Calgary?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV