Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

V Třinci letos tamní hokejisté zvedli nad hlavu mistrovský titul a na začátku července se do Slezska sjedou hokejoví příznivci z celé republiky. Třinec totiž hostí už 23. sraz hokejových fanoušků.

Sraz hokejových fanoušků se tak po šestnácti letech stěhuje do nejvýchodnějšího extraligového města. „Letošní rok je pro nás výjimečný. Třinecké železárny slaví 180. výročí vzniku a klub je přesně o polovinu mladší. Navíc v zimě v Třinci proběhne světový šampionát dvacítek a sraz fanoušků je další akcí, která do toho krásně zapadá,“ upozorňuje předseda pořadatelského fanklubu Marek Broda.

Tradiční setkání fanoušků bude konat v areálu fotbalového stadionu Borek, který v minulosti hostil známý hudební festival Noc plná hvězd. Kousek od stadionu se nachází i nově vybudovaný závodní okruh Steel Ring, kde se uskuteční závody na motokárách. „Chtěli jsme akci vyšperkovat něčím novým a využití blízkého okruhu je ideální možností,“ vysvětluje Broda.

Přihláška na Sraz hokejových fanoušků »

Příznivci českých i zahraničních hokejových klubů tak budou moci změřit své síly ve svých řidičských schopnostech. Na programu bude i výšlap na ikonických Javorový vrch či fotbalové utkání Čechy vs. Morava.

Večerní program zpestří kromě soutěží i koncerty. Vystoupí například skupiny Inner Empier, S.T.S, Witch Hammer, Cafe 80, The Agony či Forest Jump. Startovné činí 350 Kč. „Na tuto akci zvu všechny fanoušky. Věřím, že se nám vydaří počasí a celou akci si pořádně užijeme,“ dodává dlouholetý třinecký fanoušek Marek Broda.

Zájemci o účast na sraze, který se letos koná od 4. do 7. července, se mohou přihlásit prostřednictvím přihlášky na webu třineckého fanklubu www.fanstrinec.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV