Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Byl to boj na ostří nože. Zlínský Antonín Honejsek sváděl na dálku neúprosný souboj s chomutovským Martinem Šťovíčkem v královské disciplíně Extraligových NEJ – nejšikovnější hráč. Útočník PSG Berani Zlín si v úvodní části trati vypracoval hubený náskok půl sekundy, o jehož udržení zápolil až do projetí cílovou fotobuňkou dovednostní dráhy.

Povedlo se mu to? Nebo byl v cíli šťastnější Pirát z Chomutova? Jedno je jisté, oba borci časem překonali loňského vítěze Michala Bulíře.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV