Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Páté a šesté kolo Esport hokejové ligy je minulostí! A že se znova bylo na co dívat. Bílí Tygři Liberec ve vyrovnaném souboji udolali Mladou Boleslav 3:2. Moravské derby si pak podmanila Kometa Brno, když nedala Zlínu sebemenší šanci a zvítězila 5:0. Dělo se toho ovšem mnohem více.

BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 2:3

Poté, co oba celky před startem sezony obměnily své soupisky, rozhodně nepatří k takovým favoritům, jako tomu bylo v letech minulých. I tak série mezi Bruslaři a Bílými Tygry sliboval zajímavou podívanou.

A té se diváci dočkali. Úvodní duel ovládl liberecký Jakub „Jelenn61“ Jelínek, když přehrál Michaela „michaelhetze“ Hatzendorfera výsledkem 3:1.

Dva mečboly pro Bílé Tygry vybojoval Martin „MartinCZ2122“ Hušek, jemuž se podařilo udolat Petra „PATRIOTPETRABOSSE“ Látala 5:4.

Těžkou zkoušku měl před sebou Lukáš „Chuliganis“ Kříž. Musel vyhrát, což se mu také podařilo, a to v relativním klidu. Jiřímu „asgardiiikovi“ Žembovi nedal větší šanci na úspěch a zvítězil 4:1.

Série tedy dospěla do závěrečných čtyřher, ve kterých se bylo na co dívat. Druhý mečbol už si Liberec pohlídal a po výhře 5:4 si zajistil tři body do tabulky Esport hokejové ligy. Postarali se o něj Jelínek s Huškem, kteří vyzráli na mladoboleslavské duo Hatzendorfer, Látal.

Poslední klání už na výsledek nemělo vliv. Nicméně Bruslaři si spravili chuť, Hatzendorfer s Křížem porazili 2:1 dvojici Jelínek, Žemba a uzavřeli stav na konečných 2:3 ve svůj neprospěch.

HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín 5:0  

V jednoznačnou záležitost se proměnilo moravské derby, do kterého proti sobě nastoupily týmy HC Kometa Brno a PSG Berani Zlín. Favorizovaný celek z moravské metropole ani jednou nezaváhal a po výsledku 5:0 se drží na druh příčce Esport hokejové ligy.

Přitom zápasy nikterak jednoznačné nebyly. Nejdříve Daniel „DannyZedlo“ Sedláček přehrál Davida „Mikina“ Mikošku 4:2. Stejné skóre svítilo na virtuální výsledkové tabuli i po skončení duelu mezi Jakubem „Anonymousem“ Novákem a Pavlem „pikejem“ Kailem, a tak mělo Brno k dispozici trojici mečbolů.

A hned ten první byl využit. Roman „bladeito“ přetavil své zkušenosti ve výhru 5:1 nad Janem „beliqarem“ Belejem a bylo rozhodnuto.

Nicméně Kometa nepolevila ani ve čtyřhrách. Nejvyrovnanější duel celé série nabídlo měření sil mezi dvojicemi Sedláček, Novák a Mikoška, Kail. Úspěšnější bylo brněnské duo, které zvítězilo 2:1.

Na konečných 5:0 pak upravili skóre Sedláček s Pilným, když se jim podařilo přehrát duo Mikoška, Belej výsledkem 4:2.

Výsledky 5. kola:

HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno 5:0
HC Vítkovice RIDERA – HC VERVA Litvínov 0:5
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno 2:3
PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice 1:4
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň 3:2
HC Olomouc – Mountfield HK 3:2
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec 2:3

Výsledky 6. kola:

Mountfield HK – BK Mladá Boleslav – dohrávka 18.1.
Motor České Budějovice – HC Olomouc 3:2
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha 5:0
HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín 5:0
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary 3:2
Rytíři Kladno – HC Vítkovice RIDERA 4:1
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec 0:5

Tabulka EHL

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV