Hokejka news

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

Litoměřický projekt "Dukla" v nadcházející sezóně nabere na důležitosti. V závěru roku totiž ve Vítkovicích a Třinci odstartuje MS dvacítek a klub z Chance ligy by měl do juniorské reprezentace dodat několik hráčů.

Oproti loňsku, kdy projekt pro juniorské hráče v Litoměřicích odstartoval, je letos na všechno více času. Letní příprava tedy probíhá ve větší konkurenci a aktuálně s patnácti mladými hráči.

S kolika juniory chtějí trenéři Stadionu v nové sezóně nastupovat? Proč má speciální motivaci pro nadcházející sezónu Vojtěch Střondala? Odpovědi najdete v reportáži.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV