Hokejka news

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

Ruský útočník Jevgenij Kuzněcov dostal od Mezinárodní hokejové federace čtyřletý distanc za doping, na letošním MS měl v den utkání o bronz s Českem pozitivní test na kokain.

IIHF v prohlášení uvedla, že sedmadvacetiletý hokejista nepožadoval analýzu vzorku B, čímž uznal výsledky vzorku A, který je tak považován za konečný. Od poloviny června má zastavenou činnost, čtyřletý trest mu vyprší až 12. června 2023!

Dvojnásobný mistr světa a vítěz Stanley Cupu s Washingtonem nebude moct během tohoto období reprezentovat Rusko na akcích pořádaných IIHF, zároveň nesmí nastupovat v evropských soutěžích. Zákaz startu se ovšem nevztahuje na NHL.

Už krátce po světovém šampionátu v Bratislavě a Košicích se na internetu objevilo video, které vyvolávalo pochybnosti. Jevgenij Kuzněcov na něm seděl v hotelovém pokoji, na stole měl dvě čáry bílého prášku a svazek dolarových bankovek.

„Nikdy jsem neužil drogy.“

„Video je ještě z roku 2018, když jsme v Las Vegas vyhráli Stanley Cup, s letošním MS nemá nic společného. Nikdy jsem neužil drogy, ani s tím neplánuju začít. Pokud jsou pochybnosti, klidně podstoupím potřebné testy,“ bránil se tehdy útočník.

Případem se zabýval jak jeho klub, tak i celá NHL. Ačkoliv byli v zámoří zklamaní, že se objevil na takovém videu, jeho verzi uvěřili a k trestu nesáhli. „Nemáme žádný důvod to nijak zpochybňovat,“ řekl zástupce komisionáře NHL Bill Daly.

Kuzněcov se v uplynulém ročníku NHL blýskl dohromady 78 body za 22 branek a 56 nahrávek. Po vypadnutí Washingtonu v prvním kole play off posílil sbornou, na Slovensku sehrál všech 10 utkání a k bronzové medaili přispěl šesti body (2+4).

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV