Hokejka news

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

Do přípravy polského Krakova se nově zapojili dva čeští hokejisté s extraligovými zkušenostmi – obránce Jiří Gula a útočník Michal Bárta. Uspějí v klubu na zkoušce?

Třicetiletý Jiří Gula dlouhé roky válel za mateřský Litvínov, se kterým před čtyřmi lety slavil mistrovský titul. V extralize sehrál 397 utkání s bilancí 42 bodů (14+28), dalších 67 startů zapsal ve druhé nejvyšší soutěži za Most, Třebíč, Litoměřice a Ústí nad Labem.

Gula s Bártou hráli naposledy na Slovensku

O dva roky starší Michal Bárta mezi tuzemskou elitou sehrál 318 duelů a nasbíral 93 bodů (51+42), postupně působil v Liberci, Mladé Boleslavi a v Pardubicích. O patro níž hrál za Třebíč, Vrchlabí, Benátky nad Jizerou a v sezoně 2017/18 za České Budějovice.

Uplynulý ročník oba strávili za hranicemi. Gula po patnácti utkáních v anglickém Sheffieldu posílil Trenčín, kterému v 31 startech přispěl šesti body (3+3). Také Bárta hrál na Slovensku, ani jeho 25 bodů (11+14) v 51 zápasech ale Žilině k záchraně nepomohlo.

Krakov trénuje už patnáctou sezonu Roháček

Teď by mohli rozšířit českou kolonii v Krakově, kde jsou na zkoušce. V polském týmu, jenž už patnáctou sezonu vede český trenér Rudolf Roháček, působí také brankář Miroslav Kopřiva, obránci Miloslav Jáchym s Alešem Ježkem a útočník Michal Vachovec.

Oba testovaní hrají už na Tatranském poháru

Gula s Bártou se v barvách polského týmu představili už v pátečním zápase s maďarským Miškovcem. Krakov vstoupil do Tatranského poháru v Popradu porážkou, gólem z 55. minuty padl 2:3. Už dnes narazí na Košice a v neděli jej čeká utkání o konečné umístění.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV