Hokejka news

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

Poslední tři domácí utkání národního týmu před mistrovstvím světa v ledním hokeji nabídly fanouškům možnost naposledy v sezoně 2018/2019 vysoutěžit ŠKODA VIP jízdu na hokej. Tým Hokejka TV se během Carlson Hockey Games pořádně projel. Výherci totiž byli z Třebíče, Pardubic a od Berouna. S vysokou pravděpodobností budeme o ŠKODA VIP jízdy soutěžit i v příští sezoně, tak se díky našim videům můžete motivovat.

Živé rozhovory u ledu, návštěva přímo u kabiny národního týmu v blízkosti českých hokejových hvězd, nebo účast na nominační tiskové konferenci k mistrovství světa. To všechno si letos výherci užili a my se moc budeme těšit na nová dobrodružství.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV