Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Velká brankářská rošáda se ve středu udála napříč celou republikou. Ze Zlína odchází Jakub Sedláček, jeho novým působištěm bude Sparta. Na východ Moravy naopak míří Libor Kašík, který se k Beranům vrací z Brna. Jak si oba dva vedli v letošním extraligovém ročníku a jak můžou svým novým týmům pomoci?

Karel Vejmelka a na Mistrovství světa juniorů skvěle chytající Lukáš Dostál vytlačili Libora Kašíka do pomyslné role třetího gólmana. Sparta naopak patří mezi týmy s nejhorší úspěšností zákroků při hře 5 na 5 v celé extralize a rozhodla se využít situace a z Beranů přivést na hostování Jakuba Sedláčka.

Zatímco jeden gólman jde do týmu, které moc dobře zná, druhý míří ze svého dlouholetého klubu, který ho k hokeji vychoval, do nového mužstva. Jak se Kašíkovi a Sedláčkovi dařilo v prozatímním průběhu letošní sezóny a jak můžou svým týmům pomoci?

Foto: Roman Kantor, hc-kometa.cz

Libor Kašík

7 zápasů – 2 výhry a 5 proher

88,95 % – 26. místo (ze 36)

3,33 inkasovaných gólů na zápas – 28. místo (ze 36)

Žádné čisté konto – dělené 16. místo (ze 36)

Jakub Sedláček

33 zápasů – 14 výher a 19 proher

90,66 % – 14. místo (ze 36)

2,68 inkasovaných gólů na zápas – 14. místo (ze 36)

Dvě čistá konta – dělené 7. místo

Jak vidno, ani jeden z gólmanů nemá v letošním ročníku příliš dobré statistiky. Oba už ale v minulosti prokázali, že jsou schopní lepších výkonů, v což doufají také ve Zlíně a v Praze.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV