Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Antonín Melka se po čtyřech letech vrátil z Ústí nad Labem do mateřského Kladna. Statistiky jasně ukazují, v čem především by měl Rytířům pomoci: v koncovce při přesilových hrách.

Kladno má mizernou úspěšnost početních výhod, pohybuje se pod patnácti procenty. Melka by s tím mohl pohnout.

V přesilovkách totiž dává víc branek než kterýkoliv jiný kladenský hráč – za 60 minut stihne 2,30 gólu. V rámci Chance ligy je to sice až 33. nejlepší výsledek, u Rytířů je to nicméně nejvyšší hodnota.

Je jasné, že míchání statistik z Ústí nad Labem do statistik Kladna nedá odpovídající porovnání. Minimálně pro ilustraci je to však zajímavé.

Za zmínku dále stojí, že Melka často střílí z předbrankového prostoru, tzv. slotu. Za 60 minut odtud vystřelí 5,45x. V rámci Chance ligy je v tomto ohledu čtyřiatřicátý.

I díky tomu, že často zakončuje ze slotu, má parádní úspěšnost střelby (13,84 %). Jen čtyři pravidelně hrající kladenští hráči ji mají vyšší.

Do grafik jsme zařadili pouze hráče Kladna, přičemž limitem bylo minimálně 30 odehraných minut v přesilovkách. Melkovy statistiky jsou z jeho angažmá v Ústí nad Labem.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV