Hokej v číslech: Predikce zápasů 41. kola extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před pátečními zápasy Tipsport extraligy?

Týden hokeje 2022

Dnešní kolo

V páteční odpoledne, potažmo podvečer, nás opět čeká větší dávka extraligových zápasů. Těch mělo být původně šest, kvůli karanténě v týmu Českých Budějovic jich ale nakonec bude pět.

Největším favoritem je podle grafiky níže Třinec, ovšem je nutno to brát s velkou rezervou, jelikož se taktéž potýká s velkou marodkou. Je tedy velkým otazníkem, s jakou sestavou vlastně nastoupí.

S poměrně velkou šancí pak jdou do svých zápasů týmy Mladé Boleslavi a Pardubic, které hostí celky ze spodku tabulky. V Boleslavi se představí Karlovy Vary, v Pardubicích pak Kladno. Vyrovanější zápas nás jistě čeká v Plzni, která hostí Liberec. Šlágr kola se pak odehraje mezi Spartou a Mountfieldem.

Naše tipy

Liberec (2,44)

Bílí Tygři jsou dnes naším jediným tipem. V týdnu sice prohrál Liberec 4:5 na ledě Českých Budějovic, z dlouhodobějšího hlediska si ale vede velice dobře a v poslední době ukazuje, že po slabším začátku se s ním musí dozajista počítat.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin% daného týmu. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů. V letošním ročníku model prozatím správně odhadl vítěze zápasu v 67 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz