Hokej v číslech: Predikce zápasů 3. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraligový program pokračuje 3. kolem základní části, kdy se odehraje šest zápasů. V předchozích hracích dnech tohoto týdne potvrdily České Budějovice svoji formu proti Litvínovu, Sparta pak nestačila na Olomouc, které podlehla 0:4.

A my navíc máme dnes pár tipů, když jsme se v předehrávkách během týdne žádného nedočkali.

Jako největší favorit jde do tohoto hracího dne Kometa Brno, která hostí Kladno, a zápas by měla dle modelu ovládnout ve dvou třetinách případů. K tomu má blízko i Třinec, který hostí Karlovy Vary, které na první bodový zisk po dvou kolech čekají.

Šance nad 60 % na výhru má i Mountfield HK proti Vítkovicím. A těsně pod touto hranicí jsou pak v našich predikcích Pardubice. Naopak vyrovnané duely lze očekávat v Litvínově a Mladé Boleslavi.

Naše tipy

Karlovy Vary +1,5 (2,10)

Po úvodním debaklu na ledě Komety odehrály Karlovy Vary vyrovnaný duel s hradeckým Mountfieldem. Na to by mohly navázat i na ledě Třince, a třeba i získat první bod(y). Protože jsou Karlovy Vary přeci jen v tomto souboji outsiderem, naším tipem je sázka v handicapu.

České Budějovice (2,42)

Motor je v dosavadním průběhu základní části stoprocentní, navíc během tří zápasů vstřelil hned 14 gólů. I přesto vidí sázkové kanceláře jako favorita Mladou Boleslav, náš model ovšem tento zápas vidí mnohem vyrovnanější.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz