Hokej v číslech: Predikce předehrávky 3. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Ve čtvrtek se v Tipsport extralize odehraje jedno utkání, kdy jde o předehrávku 3. kola, jehož zbylý program nás čeká v pátek.

V dnešním duelu hostí Olomouc pražskou Spartu, a zatímco domácí mají po dvou kolech plný počet možných bodů, Sparta se musela hned v prvním kole sklonit před Mladou Boleslaví. Následně však zvládla domácí zápas s Litvínovem, a jako favorit jde i do souboje s Olomoucí.

Náš model dává Spartě šance 58 %, když se hosté pravděpodobně stále budou muset vyrovnat s několika absencemi, které je na začátku základní části trápí.

Naše tipy

Dnes se náš model víceméně shoduje se sázkovými kancelářemi a žádné tipy tak nejsou v nabídce.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz